PANDEMİ'DE TEMİZ ALAN DA ÖNEMLİ

PANDEMİ'DE TEMİZ ALAN DA ÖNEMLİ

Central Hospital Başhekimi Op.Dr.Özer Gürbüz, Pandemi sürecinde İzmir'de bazı hastanelerin polikliniklerinin kapanmasına ilişkin süreci değerlendirdi. 

‘‘Batı Anadolu Hastaneleri olarak sorumluluğumuzun bilincindeyiz” diyen Central Hospital Başhekimi Op.Dr.Özer Gürbüz, “ Biz tam pandemiden önce ek binamızı hizmete açarak kapasitemizi ikiye katlamıştık.Ardından pandemi oluşunca hemen Pandemi Kliniğimizi oluşturup ek binamızı da temiz alan olarak , koronavirüs şüphesi olmayan hastalara ayırdık. Araya bir izolasyon sistemi kurduk. Bizim açımızdan bir olumsuzluk olmadı. Hemen adapte olduk. Böyle bir durumda biz kaçışı kendimize yakıştıramadık. Bu bölgede en çok kamuya destek veren hastanelerden biriyiz.
Kamuyla entegre çalışıyoruz. Pandemi ilan edildiğinden beri sorumluluğumuzun bilinceyle halkımıza hizmet veriyoruz ve bu bilinçle de vermeye devam edeceğiz” Koronavirüs şüphesi olmayan ve şifa bekleyen hastalar, pandemi sebebi ile endişe duymasınlar ve tedavilerini ertelemesinler.Tüm polikliniklerimiz ve ameliyathanelerimiz Pandemi Kliniğimiz
dışında temiz alan binamızda üst seviyede tedbirlerle hizmet vermeye devam ediyor.’’ dedi.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ